Manipulant vysokozdvižného vozíka

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- preprava materiálu medzi jednotlivými výrobnými segmentami na elektrickom vysokozdvižnom vozíku,
- zodpovednosť za bezproblémový materiálový tok vo výrobe,
- práca v nepretržitej 4-zmennej prevádzek (7,5-hodinové zmeny).
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
-zázemie nadnárodnej spoločnosti
-možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
-zaujímavé finančné ohodnotenie a bohatý sociálny program
Životopisy zasielajte prostredníctvom profesia.sk. Telefonicky kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 31 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
-min. 1 rok skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka (elektrického výhodou),
-oprávnenie na vedenie VZV
-zodpovednosť, dynamika, flexibilita
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Iveta Blaskova
Tel.: +421 45 5318 611
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2332235   Dátum zverejnenia: 22.9.2016