Nákupca

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie tímu nákupcov nevýrobného materiálu
  • príprava, realizácie a vyhodnocovanie výberových pohovorov na lokálnej i regionálnej úrovni
  • nákupná zodpovedosť za významné investície a materiálové skupiny
  • cenové jednania s dodávateľmi
  • uzatváranie obchodných zmlúv
  • objednávanie, zakladanie a údržba dát v SAP
  • komunikácia s dodávateľmi a internými zákazníkmi
  • vyhľadávanie úspor v oblasti nevýrobného nákupu
  • vedenie štatistík a prehľadov v rámci nevýrobného nákupu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

  • AJ aktívne (+ NJ výhodou)
  • PC znalosti na pokročilej užívateľskej úrovni
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

  • zázemie modernej,stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14.plat, ročný bonus - podiela sa na zisku koncernu
  • bohatý sociálny program,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 2297010  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou