Koordinátor testov pre vývoj a výskum

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia všetkých RaD testov pridelených projektu pripravených v spolupráci s tímlídrami,
riadenie všetkých nevyhnutných krokov a určovanie priorít podľa process flow
určovanie parametrov a referenčných hodnôt pre testy,
stanovenie časového harmonogramu prideleného projektu,
zabezpečenie komunikácie medzi zadávateľom projektu a tímom vykonávajúcim testy,
spracovávanie výsledkov testov v systéme, aktívne hľadanie riešení pre úlohy,
uzatváranie projektu v systéme a vypracovávanie reportu o projekte,
častá komunikácia v Aj prípadne Nj,
Spolupráca s CAS RaD lokalitami a CAS závodmi celosvetovo vzhľadom na potreby projektu.
Koordinácia analýz reklamácií a reportovanie QS W34 závodu, definovanie vhodných testov v spolupráci s technickým projektovým manažérom a vedúcim tímu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (strojárstvo, mechatronika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Skúsenosti v oblasti meracej techniky výhodou
prax minimálne 2 roky v technickom smere,
analytické a technické myslenie,
prozákaznícka orientácia, samostatnosť, komunikatívnosť, manažment času.

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte prosím e-mailom.
Vybraných kandidátov prizveme na osobný pohovor.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2285297  Dátum zverejnenia: 12.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou