Elektrotechnik pre vývoj & výskum (testovanie elektronických parkovacích bŕzd)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na oddelení vývoja a výskumu v oblasti testovania elektrických parkovacích bŕzd,
  • Príprava skúšobného zariadenia na príslušnú skúšku (funkčné testy elektronických parkovacích bŕzd), príprava bŕzd na test, montáž bŕzd do testovacieho zariadenia, overenie meracieho zariadenia,
> práca s meracím zariadením (bezporuchová funkčnosť, aktívna spolupráca pri hľadaní závad na meracom zariadení),
> stavba meracích zariadení (upgrade existujúcich zariadení, stavba nových zariadení a uvedenie do prevádzky, príprava kabeláže a pod.),
> analýza vzoriek po testoch,
> aktívna spolupráca pri obstarávaní prípravkov na testy,
> Preverovanie skúšok podľa termínového plánu príslušnej špecifikácie
> Podpora pri údržbe skúšobného zariadenia (plánované, operatívne údržby)
> Práca v jednozmennej prevádzke (8,5 hodinová pracovná doba)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti s prípravou kabeláže, prípadne elektronikou,
  • čítanie výkresovej dokumentácie,
  • čítanie elektrických schém,
  • technické myslenie, proaktívny prístup, tímový hráč, učenlivosť.
výhodou:
  • skúsenosti s meracími systémami,
  • znalosti z oblasti elektroniky, senzoriky,
  • základná znalosť Aj alebo Nj.

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • bohatý sociálny program.

Životopisy s vyznačením pracovnej pozície pošlite prosím e-mailom.

Po starostlivom posúdení všetkých prijatých životopisov budeme kontaktovať a pozývať na pohovor len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2274958  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou