PLC Programátor so zameraním na systémy zberu dát (MES)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hardware a software podpora,
  • Programovanie súčasných a nových zariadení,
  • Zabezpečenie kvality nových montážnych procesov,
  • Upravovanie PLC programov v NC strojoch (SIMATIC STEP5, 7),
  • Diagnostika PLC,
  • Programovanie NC strojov na príslušných montážnych linkách,
  • Celosvetová technická podpora sesterských závodov,
  • Analýza procesov a prezentovanie riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, mechatronika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Expert

  • VŠ elektrotechnického (prístrojová, regulačná a automatizačná technika) zamerania,
  • prax v oblasti priemyselného inžinierstva, výskumu a vývoja, a pod.,
  • SIMATIC STEP 5, STEP 7,
  • znalosti pohonov a riadenia automatizačnej techniky,
  • skúsenosti s projektovým manažmentom,
  • ochota cestovať,
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

• zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
• možnosti ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
• práca v modernom prostredí
• zaujímavý sociálny program
• 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti

Životopisy v Sj+Aj zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2257708  Dátum zverejnenia: 22.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou