Databázový špecialista pre výrobné systémy (MPC)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca s inovatívnym systémom MES (Manufacturing Execution System – Systém zberu dát)
  • Implementácia a administrácia systému, jeho diagnostika, testovanie a riešenie porúch
  • Hlavný koordinátor v oblasti prepojenia výrobných liniek/zariadení so systémom MES
  • Reporting v zmysle pravidelnej práce s príslušnými databázami (ORACLE, SQL), príprava výstupov so systému MES (kľúčové ukazovatele výkonnosti)
  • Aplikácia zmien v MES podľa požiadaviek a potrieb výroby
  • Zastrešovanie tréningov, technickej a organizačnej podpory pre oddelenia/segmenty
  • Komunikácia a kooperácia s oddelením IT, Kvalita, Technické plánovanie výroby a i.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika/riadiace systémy/mechatronika/IT(admin,databáz.systémy) a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
SQL - Pokročilý
C - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

  • VŠ vzdelanie v oblasti IT alebo elektrotechnika
  • Orientácia na IT administráciu, databázové systémy a správu sietí
  • Znalosti systémov PLC, interakcie PLC + systém SCADA
  • Výborná orientácia v databázových systémoch (ORACLE, SQL)
  • Ovládanie AJ na komunikatívnej úrovni, NJ výhodou
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Praktické skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii výhodou

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
  • práca v modernom prostredí
  • zaujímavý sociálny program
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti

Životopisy prosím zasielajte prostredníctvo portálu profesia.sk.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2201303  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou