Technik pre automatizované zariadenia a pracoviská

Dolne Vestenice, Gumárenská 395/19, Slovakia, okres Prievidza
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj a zavedenie produkčného procesu a zariadení s automati-
záciou, s použitím robotov, kamerových systémov pre kontrolu a
sledovanie procesov;
  • vedenie a podpora investičných projektov;
  • podpora pri sériovej výrobe

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický, elektrotechnický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Práca s Kuka robotmi výhodou.

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,
  • vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
* 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
* príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
* príspevok na stravovanie a pitný režim,
* príspevok do III. dôchodkového piliera,
* pružný pracovný čas,
* rôzne nepeňažné benefity

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 2086518  Dátum zverejnenia: 14.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou