Technik zabezpečenia kvality

Miesto práce
Dolne Vestenice, Slovakia, okres Prievidza
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zaisťovanie a zavádzane zákazníkom požadovaných, resp. koncernových štandardov;
  • zavádzanie, koordinácia a sledovanie opatrní pre neustále zlepšovanie kvality a spoľahlivosti produktov a procesov;
  • priebežné sprievodné sledovanie úrovne kvality produkcie;
  • spracovanie reklamácií - koordinovanie rozpoznávania problémov a sledovanie opatrení v rámci 8D systému;
  • sprevádzanie zákazníckych auditov;
  • sledovanie úrovne kvality produkcie;
  • plánovanie kvality sériovej výroby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (druhý jazyk pasívne)
  • analytické myslenie

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat vo výške 75% priemerného mesačného platu
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska
  • príspevok na stravovanie a pitný režim
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • rôzne nepeňažné benefity

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači, ktorí spĺňajú všetky kvalifikačné predpoklady.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 2079783  Dátum zverejnenia: 14.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou