IT Lead: Systémový projektový manažér

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a kontrola projektov a zodpovednosť za vývoj softvéru a systému v rámci elektronických parkovacích brzdových systémov
  • Zabezpečenie splnenia všetkých definovaných kritérií a cieľov v rámci projektu
  • Riadenie analýzy a špecifikácie systémových požiadaviek
  • Riadenie projektového tímu systémových inžinierov, inžinierov pre SW požiadavky, koordinátorov SW požiadaviek a softvérových inžinierov
  • Komunikácia a spolupráca s technickým projektovým manažérom, účasť na projektových mítingoch (IPT)
  • Vytvorenie a správa projektového plánu v aplikácii MS Project
  • Zodpovednosť za integráciu softvéru; správa, vytváranie, dokumentácia a distribúcia SW verzií
  • Kontrola vyťaženosti procesora softvérom (RAM, ROM, EEPROM, Runtime), vytváranie špecifikácií EEPROM pamäte
  • Zodpovednosť za kvalitu, stav a konfiguračný manažment projektu
  • Vyhodnocovanie rizík a pravidelné aktualizovanie projektového manuálu
  • Plánovanie a realizácia SW uvoľnení, nastavovanie prostredia pre vývoj softvéru
  • Kontrola riadenia zmien v rámci projektu s použitím interných nástrojov (SPICE)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT- informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Expert
C - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

  • Vedomosti ohľadne funkcionality a implementácie vyvíjaných elektronických parkovacích brzdových systémov
  • Projektový manažment
  • Analytické myslenie a multitasking
  • Skúsenosti s vedením tímu a s prácou v medzinárodnom prostredí sú výhodou

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov.

Životopisy v slovenčine a angličtine s vyznačením pracovnej pozície posielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.
Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2064374  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou