Programátor vývojového softvéru - vývoj SW pre návrh brzdových strmeňov

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na úseku konštrukcie na oddelení vývoja a výskumu
  • úzka spolupráca s dizajnérmi na celom svete už v prvej fáze vývoja produktu - programovanie a optimalizácia SW pre konfiguráciu brzdových strmeňov
  • podpora dizajnérov pri používaní nových nástrojov a konfigurácií, tréning nástroja (workshop-y),
  • zastrešovanie celého procesu vývoja SW pre návrh brzdových strmeňov: programovanie (OOP) v CAMOS a tvorba návrhov, zapracovanie zmien, ich kompletizácia a príprava návrhov k uvoľneniu
  • pravidelný kontakt s centrálou v SRN v súvislosti s verifikáciou návrhov a ich konfiguráciou
  • príležitostné služobné cesty do zahraničia (prevažne SRN) v závislosti od požiadaviek projektu,
  • prezentácia dizajnových a softvérových riešení vedeniu R&D

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT (programovanie, aplikovaná informatika), mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

  • komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
  • objektovo orientované programovanie (napr. JAVA, .NET, C++,...),
  • skúsenosti s tvorbou skriptov, analytické myslenie,
  • databázové znalosti výhodou, napr. SQL, ORACLE
  • skúsenosti s návrhom užívateľského rozhrania - tvorba GUI
  • didaktické skúsenosti
  • znalosť nástrojov simulácie a vývoja (MATLAB, LABView) výhodou
  • znalosť v CAD systémoch (2D a 3D) výhodou,
  • užívateľské PC znalosti na pokročilej úrovni (Excel, Power Point...)

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu.

Životopisy v slovenčine a angličtine (príp. nemčine) zasielajte prosím e-mailom.

Vybraných kandidátov budeme pozývať na osobný pohovor.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2038200  Dátum zverejnenia: 5.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou