Konštrukčný inžinier - Automotive (oddelenie výskumu a vývoja)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vystavovanie výkresovej dokumentácie a kusovníkov,
  • tolerančné analýzy a základné FEM výpočty,
  • komunikácia s konštrukčnými oddeleniami R&D celosvetovo,
  • spolupráca pri vystavovaní konštrukčných úloh, pozmeňovacích návrhov a vystavovaní uvoľnení,
  • spolupráca pri skicách a výkresoch skúšobných prípravkov, pri vystavovaní skúšobných príkazov,
  • operatívne služobné cesty do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • výborné analytické a technické myslenie,
  • skúsenosti s projektami v automobilovom priemysle vítané,
  • prax na podobnej pozícii výhodou.

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov.

Životopisy s vyznačením pracovnej pozície posielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.
Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2030260  Dátum zverejnenia: 27.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou