Koordinátor SW testov

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a dohliadanie na stav SW modulových testov, integračných testov a HiL testov
  • Koordinácia testovacieho tímu spoločne s ďalšími koordinátormi testov ostatných projektov
  • Podpora Configuration Management plánov a podpora pri tvorbe kontrolných zoznamov pre testovacie produkty
  • Importovanie požiadaviek pre testy do Quality Center a organizácia adresárovej štruktúry pre testy
  • Sledovanie stavu defektov, riešenie problémov medzi testermi a vývojármi
  • Tvorba potrebných dokumentov (špecifikácie, reporty, prehľady) pre SW uvoľnenie
  • Odporúčanie SW uvoľnenia
  • Zlepšovanie, adaptácia a definovanie procesov testovania
  • Reportovanie stavu na týždennej báze a sledovanie úloh v plánovaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT- informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

SW test programátor
1

  • Znalosť funkcionality, implementácie a nasadenia SW systému (expert)
  • Znalosť SPICE a ISO 26262 pre SW testy manažérskej úrovne
  • Znalosť metód a nástrojov
  • Orientácia na kvalitu, schopnosť riešiť problémy a samostatne sa rozhodovať

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu.

Životopisy v slovenčine a angličtine s vyznačením pracovnej pozície pošlite prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.
Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 1962128  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou