Skúšobný inžinier pre vývoj & výskum (systém HiL testy)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na oddelení vývoja a výskumu v oblasti testovania elektrických parkovacích bŕzd,
  • vývoj systémových testovacích prípadov pre EPB - elektrické parkovacie brzdy (IPB integrovanej parkovacej brzdy) do riadiacich systémov vo vozidle na základe existujúcich špecifikácií a systémových požiadaviek,
  • definovanie požiadaviek pre testovacie nástroje,
  • nastavenie a príprava testovacieho zariadenia podľa požiadaviek zákazníka,
  • spúšťanie testov podľa definovaných špecifikácií a reportovanie testov,
  • definícia testovacích techník pre testovanie sytémových požiadaviek,
  • overovanie IPB systému podľa systémovej testovacej špecifikácie pre EPB,
  • dokumentácia a analýza výsledkov testov.
  • aktívna spolupráca (telefonicky, e-mailom, osobne) s centrálou vývoja a výskumu v SRN, so sesterskými závodmi Continental vo svete,
  • operatívne služobné cesty do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika a informatika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • znalosti brzdových systémov z hľadiska funkčnosti (elektronické parkovacie brzdy - integrované parkovacie brzdy),
  • vedomosti z oblasti špecifických skúšobných metód a nástrojov (ECU testy, Quality Center, labView, Matlab),
  • znalosti a vedomosti v oblasti projektovo špecifických procesov, metód a nástrojov (MKS),
  • výborné analytické a technické myslenie.

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu.

Životopisy v slovenčine a angličtine s vyznačením pracovnej pozície pošlite prosím e-mailom.
Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 1960500  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou