Vývojový inžinier - Simulácie/ Vývoj nákladných plášťov

Miesto práce
okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj nákladných plášťov prémioveho segmentu (Continental) pre celý svet
  • zodpovednosť za výkonnostné a prevádzkové vlastnosti produktu
  • interpretácia, vyhodnocovanie a prezentácia výsledkov
  • koordinácia a aktívna participácia na projektoch
  • koordinácia vývoja simulačných metód a nástrojov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie (technického prípadne prírodovedného charakteru)
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • komunikatívnosť a sebavedomé vystupovanie
  • inovatívne a analytické myslenie
  • iniciatíva a flexibilita

  • profesionálne pracovné prostredie v nadnárodnej spoločnosti
  • výhodné platové ohodnotenie a sociálny program spoločnosti (13. a 14. plat, DDP, benefity)
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie motivačného listu a štruktúrovaného životopisu spolu so súhlasom na evidenciu osobných údajov vo firemnej databáze do 8.12.2014.
Zároveň ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na uvedenú pozíciu, a ktorých pozveme na osobný pohovor.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 1935348  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou