Administratívna podpora pre predaj zákazníkom

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Koordinácia plánovania predaja s vybranými zákazníkmi
- Strategické plánovanie, plánovanie budgetu a krátkodobé plánovanie podľa aktuálnych odolávok zákazníkov
- Reporting zákazníckych objemov, analýza odchýliek v porovnaní s budgetom, strategickým plánovaním alebo objemami zákazníkov
- Zadávanie dát pre vybranú skupinu zákazníkov do systému SAP (CVE, CSE)
- Spravovanie objednávok prostredníctvom zákazníckych portálov
- Tvorba analýz a reportov
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý
- pokročilé skúsenosti s MS Excel a SAP R/3
- analytické zručnosti
- schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme - spolupráca s kolegami v Nemecku, Ázii, NAFTA a Južnej Amerike
- samostatnosť, komunikatívnosť, orientácia na zákazníka, zvládanie stresových situácií
- ochota cestovať
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Maruniak
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1930877   Dátum zverejnenia: 24.7.2017