Administratívna podpora pre predaj zákazníkom

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Zadávanie dát pre vybranú skupinu zákazníkov do systému SAP (CVE, CSE)
- Vytváranie objednávok a s tým súvisiace administratívne činnosti
- Spravovanie objednávok prostredníctvom zákazníckych portálov
- Riešenie cenových nezrovnalostí
- Administrácia cenníkov pre náhradné diely (OES)
- Podpora pri plánovaní zákazníckych objemov
- Administratívna podpora pre manažéra predaja
- Tvorba analýz a reportov
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- znalosť práce s PC
- znalosť SAP systému výhodou
- znalosť Nj / Aj výhodou
- samostatnosť, komunikatívnosť, orientácia na zákazníka, zvládanie stresových situácií
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 1930877   Dátum zverejnenia: 22.9.2016