Programátor - testovanie SW pre elektronické parkovacie brzdy

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • testovanie SW elektrickej parkovacej brzdy podľa požiadaviek zákazníka (renomovaní svetoví výrobcovia automobilov),
  • analýza požiadaviek na vyvíjaný SW, následná integrácia testov do SW a samotné prevedenie testov SW (výsledný SW bude implementovaný do automobilu),
  • tvorba špecifikácií testov, test-plánov,
  • programovanie rôznych testovacích prípadov v špeciálnom prostredí pre Unit testy (derivácia C),
  • vykonávanie podrobných analýz designu a architektúry SW (UML),
  • dokumentovanie, analýza výsledkov testov, tvorba správ, schvaľovanie dokumentácie,
  • úprava a starostlivosť o testovacie prostredie a v závislosti na jeho špecifickom použití (CAN communication, testy ECU, LabView…),
  • riadenie zmien procesov pomocou interných nástrojov (SPICE),
  • podpora pri zákazníckych auditoch (SPICE, IEC61508, IEC26262),
  • programovanie : C++, tvorba skript-ov v Python, atď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Základy
C - Pokročilý
Python - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax na podobnej pozícii výhodou,
  • komunikatívna znalosť angličtiny,
  • tímový duch, zodpovednosť, samostatnosť.

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov.

Vaše životopisy prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 1869969  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou