Skúšobný inžnier - testovanie elektronických parkovacích bŕzd

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • testovanie elektrických parkovacích bŕzd v zmysle požiadaviek zákazníkov (renomovaní svetoví výrobcovia automobilov),
  • vypracovávanie, vykonávanie a vyhodnocovanie testov prototypov elektrických parkovacích bŕzd na testovacích zariadeniach (testy funkčnosti brzdy),
  • analýza a dokumentácia nameraných výsledkov,
  • vypracovávanie záznamov z testov, spolupráca pri vytváraní a optimalizácii systému,
  • tvorba konceptov, vývoj a vybudovanie testovacích zariadení,
  • aktívna spolupráca (telefonicky, e-mailom, osobne) s centrálou vývoja a výskumu v SRN, so sesterskými závodmi Continental vo svete,
  • podpora skúšobných mechanikov pri vykonávaní testov na testovacích zariadeniach,
  • operatívne služobné cesty do zahraničia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, strojárstvo, automobilová technika, automatizácia a podobne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • výborné analytické a technické myslenie,
  • aktívny záujem o oblasť automotive,
  • skúsenosti v automobilovom príp. strojárskom al. elektrotechnickom priemysle vítané,
  • skúsenosti v oblasti meracej techniky výhodou,
  • požadujeme komunikatívnu znalosť anglického jazyka (telefonický, písomný aj osobný styk)

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu.

Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 1833061  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou