Nástrojár

Miesto práce
Gumárenska 395/19, 972 23 Dolné Vestenice, okres Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> kontrola stavu foriem, oprava foriem
> zhotovenie zariadení a ich častí podľa skíc a konštrukčných výkresov
> montáž dodaných alebo svojpomocne zhotovených za-riadení
> kompletovanie, preznačovanie, čistenie foriem
> zámočnícke práce
zodpovednie za mechanické uvedenie zariadení alebo ich častí do prevádzky, za dosahovanie plánovanej kvality opráv alebo úprav nástrojov, za pridelené zariadenia
> vykonáva zverené práce v zmysle požiadaviek v súlade s ochranou ŽP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nástrojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

> praktické skúsenosti s opravou príp. výrobou nástrekových foriem
> flexibilita a ochota sa učiť
> osvedčenie na VZV - výhodou
> zváračský kurz - výhodou

Rôzne benefity:
Bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska
  • príspevok na stravovanie a pitný režim
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • rôzne nepeňažné benefity

Vaša žiadosť o zamestnanie bude zaevidovaná v našej databáze uchádzačov o zamestnanie a spolu s ostatnými podkladmi ju dôkladne posúdia pracovníci personálneho oddelenia.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 1776093  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou