Tím líder konšruktérov prípravkov - Industrial engineering

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie tímu konštruktérov
  • koordinácia spolupráce s vývojovým tímom vo Frankfurte, koordinácia vývojových aktivít v rámci technického vývoja a vypracovanie analýz a výkresov
  • zaistenie štandardizácie výkresovej dokumentácie prípravkov
  • podieľanie sa na plánovaní nových liniek spracovávaním návrhov prípravkov
  • podieľanie sa na konštrukčných uvoľneniach nových SaZ a na vytváraní špecifických SaZ pred konštrukčným uvoľnením
  • komunikácia s externými dodávateľmi
  • návrhy konštrukčného riešenia prípravkov a aktualizácia nastavovacích plánov pre SaZ
  • vypracovávanie dokumentácie v zmysle noriem a štandardov Continentalu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor konštrukcia strojov a zariadení výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

  • prax na pozícii konštruktéra min. 3 rokov
  • prax na riadiacej pozícii min. 1 rok
  • znalosť ACAD, Solid Works, znalosť CATIA - výhodou
  • znalosť SAP - výhodou
  • komunikatívna znalosť AJ, znalosť NJ výhodou
  • orientácia v pneumatike, hydraulike, materiáloch
  • orientácia v obrábacích nástrojoch výhodou
  • komunikatívnosť, aktívny prístup, flexibilita, tímová práca, ochota učiť sa
  • základné obchodné zručnosti (komunikácia s dodávateľmi)

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov
  • bohatý sociálny program
  • bonusový program
ID: 1534726  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie