SW programátor

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- inštalácia, optimalizácia a údržba SW na montážnych linkách a strojných zariadeniach v rámci segmentu,
- objednávanie poškodených hardverových súčiastok, prípadne navrhovanie alternatávnych riešení,
- optimalizácia skladových zásob HD,
- spolupráca pri preberaní montážnych liniek a zariadení do sériovej výroby,
- koordiácia firiem vykonávajúcich externú údržbu v rámci segmentu,
- spolupráca pri tvorbe akčných plánov s cieľom znižovania nákladov údržby a skladových zásob,
- spolupráca pri tvorbe akčných plánov z oblasti TPM, OEE, IRR,
metodické riadenie pracovníkov elektroúdržby a nastavovačov.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- moderné technické vybavenie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu.
- naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prístrojová, regulačná a automatizačná technika
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
prax v oblasti SW inžinieringu,
znalosti SIMATIC STEP 5, STEP 7,
čítanie technickej dokumentácie (elektroplány),
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa