Nastavovač montážnej linky

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prestavovanie, nastavovanie poloautomatickej montážnej linky
  • analýza príčin prípadných porúch na linke a chybných kusov
  • odstraňovanie menších porúch na linke,
  • zodpovednosť za plynulý chod montážnej linky,
  • práca v 3- resp. 4-zmennej nepretržitej prevádzke (7,5-hodinové zmeny).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

údržba / nastavovanie výrobných strojov
1

  • prax s nastavovaním resp. údržbou výrobných strojov/ liniek,
  • znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky,
  • znalosť čítania strojárskych/ pneumatických výkresov,
  • SOU alebo SŠ strojárska príp. elektrotechnická,
  • zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa.

  • zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
  • bohatý sociálny program
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
* naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
  • 13. a 14 plat

Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 1180490  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou