Nastavovač montážnej linky

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- prestavovanie, nastavovanie poloautomatickej montážnej linky
- analýza príčin prípadných porúch na linke a chybných kusov
- odstraňovanie menších porúch na linke,
- zodpovednosť za plynulý chod montážnej linky,
- práca v 3- resp. 4-zmennej nepretržitej prevádzke (7,5-hodinové zmeny).
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
* naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
- 13. a 14 plat
Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 31 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
- prax s nastavovaním resp. údržbou výrobných strojov/ liniek,
- znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky,
- znalosť čítania strojárskych/ pneumatických výkresov,
- SOU alebo SŠ strojárska príp. elektrotechnická,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa.
Výroba brzdových strmeňov pre automobilový priemysel.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentalu 1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1180490   Dátum zverejnenia: 22.9.2016