Elektrikár / údržbár výrobných strojov

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • elektroúdržba, oprava a ošetrovanie strojov a technológií v strojárskej výrobe za účelom umožniť bezporuchový chod výrobných procesov a dodávku kvalitných výrobkov zákazníkom (brzdové strmene),
  • práca v nepretržitej 4-zmennej prevádzke (12-hodinové zmeny).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

  • prax s elektroúdržbou výrobných strojov a zariadení,
  • odpovedajúca odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 718 z r. 2002,
  • znalosť čítania elektroplánov a strojárskych výkresov,

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat
  • bohatý sociálny program,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Životopisy zasielajte e-mailom, prípadne poštou alebo ich odovzdajte osobne na recepcii závodu.
V prípade zasielania životopisov e-mailom, uveďte do predmetu názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať a pozývať na pohovory budeme priebežne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
ID: 1051702  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou