Konštruktér

CONTI engineering, s.r.o.

Miesto práce
Krátka 241/6, okres Partizánske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 konštruovanie mechanických častí strojov a zariadení v programe CAD
 príprava výrobnej dokumentácie ku strojom - výkresy, kusovníky, schémy zapojenia pneumatiky/ hydrauliky
 tvorba podkladov pre objednávanie komponentov a komunikácia s príslušnými oddeleniami
 príprava podkladov pre tvorbu riadiaceho SW ku strojom, vrátane popisu činnosti
 navrhovanie nových technických riešení a ich štandardizácia
 komunikácia s externými dodávateľmi, preberanie komponentov a dokumentácie (napr. kontrola dodaných dielov a dokumentácie od subdodávateľov)
 technická podpora projektov v prípravnej fáze

 samostatná tvorivá práca na zaujímavých projektoch
 bohatý sociálny zamestnanecký balík (pomoc pri zaistení bývania, dotované stravovanie, pitný režim)
 motivačný program pre zamestnancov (13. a 14. plat, výkonové a ďalšie bonusy)
 systém odborných školení a pravidelného vzdelávania, rozširovania kvalifikácie
 perspektívna práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske so zameraním na konštruovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s 3D CAD konštruovaním, najlepšie Autodesk Inventor
Tvorivosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Samostatnosť a zároveň schopnosť pracovať tímovo,
Chuť vzdelávať sa a prekonávať problémy

Projekčná organizácia pre návrh a riešenie riadenia strojov a technologických liniek. Pracujeme v oblasti automatizačnej techniky .Ponúkame svojim zákazníkom skúsenosti z oblasti vývoja, projektovania, výroby a dodávky automatizovaných systémov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3075982  Dátum zverejnenia: 24.5.2017