Mäsiari - hovädzie mäso, Taliansko-Udine

Contax Sk, s.r.o.

Miesto práce
Taliansko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
mzda podľa úkolu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykosťovanie a úprava hovädzieho mäsa, Taliansko

Zabezpečené ubytovanie, firemné vozidlo. Nástup ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mäsiar údenár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovník musí byť flexibilný, fyzicky zdatný a motivovaný, nakoľko ide o náročnú prácu v mäsozávode, kde náplňou bude práca mäsom. Požadujeme flexibilitu, dobrý fyzický stav, lekársku prehliadku a životopis so skúsenosťami s kostením a úpravou mäsa. Práca na HPP, turnusy. Nástup IHNEĎ.

Agentúra dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v strojárstve a v iných oblastiach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1993312  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda podľa úkolu