Regional Director

OPEN FORUM , Consul SafePort s.r.o.

Slovensko, Česko, Maďarsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.4.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2000-10.000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchod, riadenie obchodu a spúšťanie regionálnych zastúpení.

Maximálna odborná a technická podpora, edukácia v celej šírke know how projektu.

Zašlite svoj životopis na mail : [email protected] spolu s motivačným listom.
Úspešní kandidáti na pozíciu Regional Director sa zúčastnia konferencie projektu OPEN FORUM, ktorá je hlavným vstupom do projektu všetkých obchodných partnerov spojená aj s certifikáciou. Poplatok za konferenciu je 99 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

10

Skúsenosti s riadením obchodu a jeho koordinovanie.

Projekt OPEN FORUM našej spoločnosti Consul SafePort s.r.o. / www.openforum.company/ má ambície a všetky predpoklady stať sa najväčšou edukačnou a obchodnou skupinou zameranou na investície do drahých kovov / zlata, a bezkonkurenčne bez DPH striebra, platiny a paládia / .
S naším odborným garantom prof. Ing. Petrom Staněkom / video upútavka / https://www.youtube.com/watch?v=yATK36IvXkY máme záujem vybrať do pozícií kľúčových obchodných manažérov regiónov vhodných obchodných partnerov s niekoľko ročnými skúsenosťami z ekonomickej, obchodnej, realitnej či finančnej oblasti . Nakoľko sme presvedčený, že bezkonkurenčný produkt , ktorý máme v portfóliu strategicky patrí z pohľadu aktuálneho diania vo finančnom sektore plného chaosu a neistôt, nevyhnutne do portfólia každého uvedomelého obchodníka pohybujúceho sa na trhu.
Po štúdiu finančných systémov, histórie, ekonomiky, legislatív a nových bankových zákonov, smerníc a zmapovania výhľadu diania a vývoja vo finančnom sektore, sme sa strategicky upriamili so zameraním 100% na ochranu majetkov a finančných rezerv a to v sektore investícií do drahých kovov.
ID: 3015114  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-10.000 eur