Mechanik strojov a zariadení

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
1 095 - 1 800 EUR/mesiacRočný plat od 22.000 € brutto, mesačný výkonnostný bonus, polročný a ročný bonus. Ponúkaný plat závisí od skúseností uchádzača a bude predmetom individuálnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie údržbárskych preventívnych a korekčných zásahov na moderných výrobných zariadeniach /VZ/.
- denné kontroly funkčnosti VZ
- oprava hydraulických, pneumatických a plynových VZ
- realizuje drobné zmeny a zlepšenia na základe návrhov
- práce vo výškach, ovládanie VZV, zdvíhacích zariadení, zváranie plyn, elektro
- realizácia nápravných opatrení
- zmenová spolupráca s elektroúdržbárom

- Pracovné uplatnenie v dynamickom kolektíve nadnárodnej spoločnosti,
- Možnosť odborného rastu,
- Doplnkové dôchodkové pripoistenie (III. pilier),
- Výkonnostný bonus - mesačný,
- Polročná výkonnostná odmena,
- Koncoročná výkonnostná odmena,
- Príspevok na stravu vo forme obedov ZADARMO,
- Stravovanie formou stravných poukážok,
- Pracovné jubileá
- Životné jubileá
- Relaxačné poukážky,
- Dochádzkový bonus,
- Príspevok na cestovné náklady (v prípade vzdialenosti nad 30 km úhrada cestovných nákladov podľa reálnej vzdialenosti a spotreby),
- Príspevok na ubytovanie, v prípade záujemcov z väčšej vzdialenosti,
- Pitný režim zadarmo,
- Široký sociálny program (firemné akcie, darčeky, vitamínové balíčky, životné a pracovné jubileá),
- Príspevok na rekreáciu
- Príspevok na športovú činnosť detí
- Možnosť kariérneho rastu,
- Otvorený a ústretový manažment,
- Hodnotovo vyspelá mikroklíma,
- Stabilné zázemie, sociálna istota,
- Preplácanie nadčasovej práce,
- Dovolenka navyše.

V prípade Vášho záujmu zasielajte životopisy v slovenskom jazyku emailom.

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

- dobrá úroveň znalosti hydraulických a pneumatických systémov (púmp, ventilátorov, prevodoviek, ložísk),
- čítanie technických výkresov,
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy v rámci danej profesie,
- schopnosť pracovať v tíme, schopnosť prijať zodpovednosť,
- znalosť diagnostických postupov - výhodou
- výhodou je základný kurz zvárania
- výhodou je: obsluha žeriavov, pecí a plynových zariadení, tlakových nádob a kompresorov, obsluha VZV, práca vo výškach a pod.

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 10 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti približne 200 zamestnancov, a stále rastie.

Závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvoma priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 a 45 MN a ich perifériami. Je kótovaná na burze cenných papierov v New Yorku a jej kapacita je približne 32.000 ton.

Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom aj svetovom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých Al zliatin na báze Al-Mg-SI, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický, solárny a stavebný priemysel. Diverzifikácia odberateľského reťazca zaručuje spoločnosti flexibilitu a odolnosť voči nepriaznivým ekonomickým vplyvom a poskytuje svojím zamestnancom stabilné zázemie v neistých časoch. Spoločnosť si váži svoje ľudské zdroje a preto neustále pomáha zdolávať prekážky spôsobené pandémiou COVID, abnormálnou infláciou a inými negatívnymi javmi vynárajúcich sa v poslednom období. Jednou z hlavných zásad spoločnosti je familiárny prístup a pragmatickosť na všetkých úrovniach vedenia s cieľom udržania zdravia a stability ako základného piliera fungovania spoločnosti.

Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 885117  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 095 EUR/mesiac