Mechanik strojov a zariadení

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Gena, Levice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov, technologických predpisov, kontrolných plánov, výrobných príkazov a noriem pracoviska,
- zodpovednosť za pravidelnú údržbu zariadení / strojov v rámci svojej profesie,
- zabezpečuje preventívnu údržbu a spolupracuje na vypracovaní plánov preventívnej údržby,
- dodržiava organizačné pravidlá pre skladovanie a monitorovanie náhradných dielov,
- preventívna a havarijná údržba strojov a zariadení a identifikácia problémov,
- realizácia nápravných opatrení.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti,
- seriózne finančné ohodnotenie,
- možnosť odborného rastu,
- odborné školenia a kurzy,
- výkonnostný bonus,
- sociálny program.

V prípade Vášho záujmu zasielajte životopisy v slovenskom jazyku emailom.

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

strojárstvo

- dobrá úroveň znalosti hydraulických a pneumatických systémov (púmp, ventilátorov, prevodoviek, ložísk),
- čítanie technických výkresov,
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy v rámci danej profesie,
- schopnosť pracovať v tíme, schopnosť prijať zodpovednosť,
- výhodou je základný kurz zvárania
- výhodou je: obsluha žeriavov, pecí a plynových zariadení, tlakových nádob a kompresorov, obsluha VZV, práca vo výškach a pod.

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 8 500 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti viac ako 90 zamestnancov,
• závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená Priamym horizontálnym lisom o sile 44 MN a jeho perifériami.
• Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých zliatin, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický a stavebný priemysel.
Podrobnejsie informácie najdete na stranke http://softalloys.constellium.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice - časť Géňa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 885117   Dátum zverejnenia: 28.11.2016