Technológ

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie pridelených projektov, skúšok a príprava sériovej výroby produktu,
- vypracovanie technologických postupov podľa spracovanej technickej dokumentácie,
- kontrola dodržiavania technológie výroby a balenia,
- stanovovanie spôsobov kontroly akosti a technických skúšok,
- zaisťovanie technologických zmien a overovanie nových technológií lisovania,
- zabezpečenie a kontrola dodržiavania technologických postupov výroby,
- príprava a sledovanie zmien v technickej dokumentácii,
- zavádzanie a sledovanie zmien vo výrobnom procese,
- optimalizácia a návrh výrobných procesov a strojov.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti,
- seriózne finančné ohodnotenie,
- možnosť odborného rastu,
- odborné školenia a kurzy,
- sociálny program.

V prípade Vášho záujmu zasielajte životopisy v slovenskom a anglickom jazyku emailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas nám dávate na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.2.2017 (ostáva ešte 56 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické a analytické myslenie, iniciatíva, rozhodnosť, samostatnosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- schopnosť komunikovať samostatne v anglickom jazyku písomnou aj verbálnou formou z dôvodu kontaktu so zákazníkmi a centrálou v Nemecku,
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- znalosť systému kvality ISO, SAP-u: výhoda,
- znalosť technológie prietlačného lisovania výhoda.

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 8 500 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti viac ako 90 zamestnancov,
• závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená Priamym horizontálnym lisom o sile 44 MN a jeho perifériami.
• Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých zliatin, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický a stavebný priemysel.
Podrobnejsie informácie najdete na stranke http://softalloys.constellium.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice - časť Géňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Bajčíková
Tel.: 036/3249684
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 885089   Dátum zverejnenia: 29.11.2016