Laborant

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiacMesačná výkonnostná odmena, 13. a 14. plat, rôzne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva mechanické skúšky materiálov,
- Podieľa sa na uvoľňovaní výrobkov, spracovaní podkladov pre uvoľnenie/blokovanie produkcie
- Podieľa sa na tvorbe kontrolných plánov, inštrukcií a ostatnej dokumentácie kvality.
- Podieľa sa na riešení reklamácií zákazníka, vypracovávaní 8D reportov.
- Podieľa sa na riešení interných nezhôd, RedBin, 5W.
- Podieľa sa realizovaní interných auditov.
- Reportovanie výsledkov vedúcemu kvality.
- Dodržiavanie koncernových požiadaviek EHS.
- Dodržiavanie požiadaviek ISR.

- dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- jazykové vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať nadčas,
pružnosť v myslení,
tvorivosť,
samostatnosť,
technická gramotnosť,
manuálna zručnosť,
precíznosť,
cieľavedomosť,
iniciatívnosť,
spoľahlivosť,
komunikatívnosť,
ochota pomáhať.

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 10 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti približne 200 zamestnancov, a stále rastie.

Závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvoma priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 a 45 MN a ich perifériami. Je kótovaná na burze cenných papierov v New Yorku a jej kapacita je približne 32.000 ton.

Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom aj svetovom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých Al zliatin na báze Al-Mg-SI, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický, solárny a stavebný priemysel. Diverzifikácia odberateľského reťazca zaručuje spoločnosti flexibilitu a odolnosť voči nepriaznivým ekonomickým vplyvom a poskytuje svojím zamestnancom stabilné zázemie v neistých časoch. Spoločnosť si váži svoje ľudské zdroje a preto neustále pomáha zdolávať prekážky spôsobené pandémiou COVID, abnormálnou infláciou a inými negatívnymi javmi vynárajúcich sa v poslednom období. Jednou z hlavných zásad spoločnosti je familiárny prístup a pragmatickosť na všetkých úrovniach vedenia s cieľom udržania zdravia a stability ako základného piliera fungovania spoločnosti.

Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2243228  Dátum zverejnenia: 7.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac