Technik údržby - skladník/skladníčka

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Constellium Extrusions Levice s.r.o., Priemyselná 5654/3, 93401 Levice, okres Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zber a vedenie evidencie o strojoch a zariadeniach, plánu opráv a jeho pravidelná aktualizácia
- príprava náhradných dielov a vybavenia pre veľké opravy pri CZD
- spolupráca pri plánovaní a realizácií investičných projektov
- kontrola realizácie a kvality prevedenia u aktivít prevádzaných internou aj externou údržbou
- vedenie zverených skladov a úrovne skladových zásob. Objednávanie náhradných dielov
- vedie a zodpovedá za evidenciu príslušnej technickej dokumentácie. Prevádza aktualizáciu a doplnenie dokumentácie

- pracovné uplatnenie v mladom, dynamickom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- výkonnostný bonus
- príspevok na stravu

Pozícia sa obsadzuje na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky. Budú oslovení len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zbehlosť všeobecných M-Office - aplikácií
- kreativita, prezentačné a komunikačné schopnosti
- schopnosť argumentácie
- znalosť technológie výroby prietlačného lisovania výhodou
- schopnosť rozumieť technickej podstate problémov zariadení
- schopnosť pracovať v tíme
- skúsenosti v dielenskej údržbe výhodou
- schopnosť čítať technické výkresy
- obsluha žeriavov (mostových), VZV - je výhodou
- anglický jazyk - je výhodou

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 10 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti približne 200 zamestnancov, a stále rastie.

Závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvoma priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 a 45 MN a ich perifériami. Je kótovaná na burze cenných papierov v New Yorku a jej kapacita je približne 32.000 ton.

Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom aj svetovom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých Al zliatin na báze Al-Mg-SI, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický, solárny a stavebný priemysel. Diverzifikácia odberateľského reťazca zaručuje spoločnosti flexibilitu a odolnosť voči nepriaznivým ekonomickým vplyvom a poskytuje svojím zamestnancom stabilné zázemie v neistých časoch. Spoločnosť si váži svoje ľudské zdroje a preto neustále pomáha zdolávať prekážky spôsobené pandémiou COVID, abnormálnou infláciou a inými negatívnymi javmi vynárajúcich sa v poslednom období. Jednou z hlavných zásad spoločnosti je familiárny prístup a pragmatickosť na všetkých úrovniach vedenia s cieľom udržania zdravia a stability ako základného piliera fungovania spoločnosti.

Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1721445  Dátum zverejnenia: 28.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou