Špecialista korekcie nástrojov

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Constellium Extrusions Levice s.r.o, Priemyselná 5654/3, 93401 Levice, okres Levice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhuje a nakupuje matrice a ostatné časti nástrojov pre prietlačné lisovanie Al zliatin za tepla,
- Spravuje inventúru skladu lisovacích nástrojov a matríc,
- Riadi a koordinuje proces korigovania, údržby a povrchového vytvrdzovania (nitridovania) lisovacích matríc,
- Komunikuje s dodávateľmi lisovacích nástrojov a matríc ohľadom konštrukčných zmien pri zvyšovaní výkonnosti, procese reklamácie a riešení problémov,
- Priebežne monitoruje plán výroby, zabezpečuje podporu výrobných tímov v oblasti nástrojov a ich kapacít,
- Analyzuje a rieši problémy spôsobené nedostatkami pripravenosti, demontážami prípadne spôsobilosťou nástrojov a matríc – die knock-off / performance management,
- Navrhovanie úprav geometrie matríc a implementácia "BEST PRACTICE" v rámci poľa pôsobnosti pre uspokojovanie požiadaviek výroby.

- pracovné uplatnenie v mladom, dynamickom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- penzijné pripoistenie
- výkonnostný bonus
- príspevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- spoľahlivosť
- precíznosť
- Min. vysokoškolské vzdelanie 1.st v oblasti strojárstva – tvárnenie
- Znalosť technológie priameho/nepriameho prietlačného lisovania za tepla
- Min. 2 roky praxe v oblasti konštruovania, výroby prípadne údržby lisovacích nástrojov a matríc
- Schopnosť efektívne viesť skupinu ľudí, vrátane zvyšovania ich odbornej spôsobilosti
- Dobré komunikačné schopnosti a znalosť princípov obchodnej korešpondencie
- Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou, meradlami, náradím
- Ovládanie práce s PC – CAD/CAM - 2D modelovanie
- Anglický jazyk – komunikácia slovom aj písmom

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 10 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti približne 200 zamestnancov, a stále rastie.

Závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvoma priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 a 45 MN a ich perifériami. Je kótovaná na burze cenných papierov v New Yorku a jej kapacita je približne 32.000 ton.

Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom aj svetovom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých Al zliatin na báze Al-Mg-SI, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický, solárny a stavebný priemysel. Diverzifikácia odberateľského reťazca zaručuje spoločnosti flexibilitu a odolnosť voči nepriaznivým ekonomickým vplyvom a poskytuje svojím zamestnancom stabilné zázemie v neistých časoch. Spoločnosť si váži svoje ľudské zdroje a preto neustále pomáha zdolávať prekážky spôsobené pandémiou COVID, abnormálnou infláciou a inými negatívnymi javmi vynárajúcich sa v poslednom období. Jednou z hlavných zásad spoločnosti je familiárny prístup a pragmatickosť na všetkých úrovniach vedenia s cieľom udržania zdravia a stability ako základného piliera fungovania spoločnosti.

Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1721415  Dátum zverejnenia: 14.10.2014