Letecký mechanik

Consolidated Aerospace Industries s. r. o.

Staničná 19, 821 04 Bratislava-Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba lietadiel typu B737CL a NG na trati pod dozorom osvedčujúceho personálu.

Možnosť kariérneho rastu a práce na zahraničných staniciach.
Prax pod dozorom technikov s rozsiahlymi skúsenosťami v traťovej údržbe.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného CV, skenu AML a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

letecký mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

- vek min. 21 rokov
- platný preukaz AML kat. A
- zdokladovaná prax leteckého mechanika min. 6 mesiacov za posledné 2 roky vo forme logbooku alebo výpisu zo softwaru (AMOS a pod.), príp. ekvivalentu

Spoločnosť vykonáva traťovú údržbu veľkých lietadiel, primárne B737, na Slovensku, v Taliansku, Nemecku a Egypte.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2972332  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou