Manažér/Vedúci predajne/ Predajca v cykloobchode

VELOCITY, s. r. o.

Bratislava I., Lamačská cesta, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700-800 EUR/mes + motivačná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalifikovaný predaj bicyklov, športových potrieb, príslušenstva a doplnkov. Zodpovednosť za personál, stav predajne, vystavenie tovaru, plnenie úloh a plánov. Výber zamestnancov, objednávanie tovaru, registrácia do klientského programu. Práca so zákazníkmi, asistencia a odborné poradenstvo pri predaji. Komplexný predaj vrátane vystavenia záručných listov, účt. dokladov, objednávok, reklamácií. Práca s tovarom, príjem tovaru, oceňovanie. Práca s pokladňou, rezervačným a objednávkovým systémom. Pravidelná údržba a čistenie predajne. Práca aj cez víkendy počas sezóny. Zákaznická podpora. Participácia na súvisiacich akciách.

Ponúkame motivujúci bonusový systém založený na osobnom výkone a predajných výsledkoch , možnosti rastu, zaujímavé zamestnanecké zľavy na nákup tovaru.
Práca v mladom kolektíve rýchlo rastúcej firmy. Zaujímavá pracovná náplň, účasť na školeniach a atraktívnych prezentáciach aj v zahraničí.

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s motivačným listom, prečo chcete pracovať práve sbicyklami/u nás na uvedenú emailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, športový odbor, ekonómia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš pracovať a byť za to ohodnotený. Chápeš že obchod nás/ťa živí a náš klient je náš pán. Spokojnosť zákazníka je u teba na prvom mieste. Máš rád/a ľudí a komunikáciu s nimi. Vieš sa odosobniť keď je to nutné a neprenáśať svoje pocity alebo náladu na iných sú negatívne. Si proaktívny/a - nečakáš, kým Ti niekto povie, čo máš robiť, ale robíš sám/a, čo je v danej chvíli potrebné. Pomôžeš svojím kolegom, keď je treba a oni ti pomôžu, ked to budeš potrebovať.
Si efektívny/a - nie si perfekcionista, ale pragmatik. Nesnažíš sa o komplikované riešenia, keď jednoduché postačujú. Keď treba, máš oko pre detail a dáš si na veciach záležat.
Máš vlastný názor a vieš ho prezentovať - ale vieš akceptovať aj iný pohľad na vec.
Vieš príjemne a efektívne komunikovať, aj písomne - či už ide o komunikáciu so zákazníkmi, alebo internú komunikáciu s tímom.
Vieš sa rýchlo učiť nové veci. Nevadí, ak si nieco ešte nerobil/a, ale musíš byt ochotný/á sa to rýchlo naučiť. Vieš si priznať chybu a poučiť sa.
Si cyklista / cyklistka a/alebo športovec / športovkyňa. Ak ťa nezaujímajú bicykle či cyklistika, toto nebude práca pre Teba.
Si plný/á pozitívnej energie a dávaš ju do svojej práce a komunikácie so zákazníkom.
Akékoľvek skúsenosti s predajom bicyklov alebo e-bikov sú výhodou.

Sme obľúbený cyklistický a bežecký obchod v Bratislave, prevádzkujeme VELOCITY a EBIKER obchod, e-shop, servis a požičovňu bicyklov a elektrobicyklov. Okrem iných predávame značky Cannondale, KTM, Orbea, Kellys, Focus a Merida. Sme certifikované servisné miesto na spomenuté značky, vidlice Lefty, motory Bosch a mnoho ďaľších.
Počet zamestnancov: 3-6 zamestnancov

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1718826  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-800 EUR/mes + motivačná časť