Personálny konzultant

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania v zmysle platného systému odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegynku na pozíciu personálny konzultant.
Si proaktívny(-a), máš rád(-a) budovanie vzťahov a networking, prácu s ľuďmi, dosahovanie výsledkov a napĺňanie očakávaní zákazníkov? Rád(-a) pracuješ s ľuďmi?

Tvojou náplňou práce bude predovšetkým:
- Organizovanie a samostatné vedenie výberov pre našich klientov
- Hľadanie vhodných kandidátov z internej databázy a externých zdrojov a ich posúdenie na základe požiadaviek klienta
- Poskytovanie konzultácií a poradenstva klientom a kandidátom
-Starostlivosť o zverených klientov a kandidátov spoločnosti
- Projekty v oblasti HR
- Kariérové poradenstvo
- Spolupráca s kolegami v oblasti vzdelávania, rozvoja a pracovnej psychodiagnostiky

- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie nových nápadov
- možnosť kariérneho rastu a rozširovania aktivít v rôznych oblastiach HR
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- vzdelávanie
-zaujímavý a motivačný systém odmeňovania

Zašli nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na doleuvedenú adresu. Radi by sme sa dozvedeli, prečo sa o túto prácu uchádzaš. Odpovieme všetkým, stretneme sa s tými, ktorých skúsenosti a motivácia bude zodpovedať najlepšie danej pozícii a projektom ktoré pripravujeme. Vyberieme si iba jedného. Tešíme sa na nového kolegu alebo kolegynku do tímu :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR, obchod

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti so samostatným vedením pracovných pohovorov alebo HR business partneringu min 2 roky
alebo prax v oblasti obchodných rokovaní, vzťahového manažmentu a starostlivosti o klientov s motiváciou pracovať v oblasti HR min. 3 roky

- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- Organizačné schopnosti
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Proklientska orientácia
- Odolnosť voči stresu a neúspechu
- Proaktivita
- Schopnosť vytvárať a budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere
-integrita

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3007410  Dátum zverejnenia: 12.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac