Obchodný riaditeľ (Sales Manager)

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti, plánovanie obchodných cieľov, stratégia
- Plánovanie, riadenie, organizácia a kontrola obchodného tímu s cieľom zabezpečovať ich rozvoj, motiváciu a neustály rast,
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti a rozvíjanie vzťahov s kľúčovými klientmi spoločnosti
- Monitoring trhu a konkurencie, participácia na tvorbe cenovej politiky
- Reporting
- Príprava rozpočtu za riadenu oblasť na nasledujúci rok

- vysoká miera samstatnosti a kompetencií
- stabilná práca v príjemnom prostredí
- možnosť profesionálneho rozvoja a odborného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie, služobné auto aj na súkromné účely

V prípade záujmu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected].

Radi uvítame tiež stručný popis Vašej motivácie a dôvodov uchádzať sa o uvedenú pozíciu

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je medzinárodná obchodná spoločnosť pôsobiacia v oblasti predaja stavebných materiálov a chémie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min 5 ročná skúsenosť na manažérskej obchodnej pozícii v sektore stavebných materiálov alebo chémie podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka
- veľmi dobré manažérske skúsenosti
- schopnosť viesť a motivovať obchodný tím
- samostatnosť a zodpovednosť
- reprezentatívne vystupovanie a rozvinuté

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2693882  Dátum zverejnenia: 17.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zodpovedajúce finančné ohodnotenie