Produktový manažér v oblasti stavebníctva

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva, hľadáme Produktového manažéra. Jeho úlohou bude:

- asistencia pri tvorbe produktovej stratégie a plánov na základe skúseností, znalosti trhu, trendov, požiadaviek od zákazníkov
- zodpovednosť za rozpočet
- návrh nových produktov, služieb, riešení, ich inovovanie
podpora pri realizácii riešení, zodpovednosť za celý produktový cyklus
- poskytovanie technickej, reklamnej a obchodnej podpory
- spolupráca s technickým, obchodným, marketingovým oddelením
- konzultácie a prezentácie navrhovaných riešení
- príprava cenotvorby pre konkrétnu produktovú líniu
- zodpovednosť za produktový marketing
- komunikácia s dodávateľmi
- reporting

- výborné pracovné podmienky a dobré platové ohodnotenie
- stabilná práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

Prosím, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a anglickom v elektronickej forme na doleuvedenú adresu.
Odpovieme a na osobný pohovor pozveme iba tých kandidátov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stavebná spoločnosť, ktorá je jednotkou v danej oblasti pôsobenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierske staviteľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Profil úspešného kandidáta:

- anglický jazyk na aktívnej úrovni je podmienkou
- minimálne 3 - ročná skúsenosť v produktovom manažmente v stavebníctve
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- tímový hráč
- obchodné a vyjednávanie zručnosti
- kreatívne myslenie
- prirodzená autorita
- schopnosť budovať vzťahy
- samostatnosť, spoľahlivosť, serióznosť

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1941432  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou