Senior Compliance Officer

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitoring dodržiavania zákonov a všeobecne platných predpisov a vnútorných aktov riadenia postupov
- zavádzanie opatrení proti AML
- komunikácia s compliance oddelením materskej spoločnosti, zostavovanie pravidelných hlásení a správ do centrály spoločnosti
- evidencia a schvaľovanie súkromných investičných transakcií a externých činností zamestnancov
- školenia zamestnancov v oblasti compliance agendy
- vypracovanie pripomienok k vnútorným predpisom a materiálom
- aktualizácia interného etického kódexu
- spolupráca s právnym oddelením a ďalšími oddeleniami spoločnosti

- práca v stabilnej inštitúcií
- príjemná pracovná atmosféra
- pravidelné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu (možnosť viesť menší tím oddelenia compliance)

Prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku v elektronickej forme na [email protected].

Odpovieme a na osobný pohovor pozveme iba tých kandidátov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Stabilná nadnárodná inštitúcia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- VŠ s ekonomickým alebo právnym zameraním
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti práva, compliance, interného auditu- min. 4 roky
- dobrá znalosť anglického jazyka
- komunikačné zručnosti
- precíznosť
- zrelá osobnosť

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1865048  Dátum zverejnenia: 11.9.2014