Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Senior Key Account Manager

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- starostlivosť o pridelené portfólio kľúčových klientov ( zo sektorov finance alebo public), akvizičná činnosť, zodpovednosť za obchodné výsledky
- vypracovávanie ponúk, vedenie obchodných rokovaní, verejné súťaže
- riadenie projektových tímov pri realizácii obchodu
- poradenstvo a predaj produktov spoločnosti
Ponúkaný plat (brutto)
veľmi motivujúci
Termín nástupu
asap
Iné výhody
Perspektíva ďalšieho rastu v stabilnej obchodnej spoločnosti.
Prosím, zašlite nám motivačný list a svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, najlepšie v elektronickej forme na sirota@consilium.sk. Odpovieme a na osobný pohovor pozveme iba kandidátov zodpovedajúcich požiadavkám nášho klienta.
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Našim klientom je silná medzinárodná obchodná spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Iné obchodné činnosti
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Vodičský preukaz
B
1. výborná orientácia v sektoroch finance alebo public, vzťahový manažment
2. silné obchodnícke a argumentačné schopnosti
3. silná osobnosť, samostatnosť
4. orientácia na výsledky
5. veľmi dobré vyjednávacie schopnosti
Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie vysoko špecializovaných pozícií a na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a top manažmentu. V prípade, že naši klienti potrebujú obsadiť nižšie manažérske a nemanažérske pozície, je im kedykoľvek k dispozícii tím personálnych konzultantov z oddelenia Consilium Recruitment.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
>> všetky ponuky spoločnosti

ID: 1276078   Dátum zverejnenia: 14.6.2012
Lokalita: Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Consilium Consulting, s.r.o.