Elektrotechnik/ elektrikár - Rakúsko /Viedeň a okolie/

Consilatio CARE k. s.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ab sofort / okamzity nastup
Mzdové podmienky (brutto)
11.00 - 14.00 EUR/hodina, živnostenský list

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nasa firma Consilatio MED k.s. hlada elektrotechnikov do dielne na vyrobu rozvadzacov, elektrotechnikov na pracu na stavbe s pracovnymi skusenostami v tejto oblasti s okamzitym nastupom. Ponukame pracu vykonavanu na zaklade zivnostenskeho opravnenia.

Nasimi poziadavkami su:
Ukoncene vzdelanie v odbore elektrotechnika
Vyucny list vyhodou
Vyhlaska § 23
Pracovne skusenosti s umeracou a regulacnou technikou
Vodicsky preukaz sk. B
Vlastne naradie

Wir die Firma Consilatio MED k.s. sucht ab sofort einen Elektro-Techniker (w/m) mit fundierter Praxis auf der selbständigen Basis.

Unsere Forderungen:
Abgeschlossene fachliche Ausbildung als Elektrotechniker
Lehrabschlussprüfung von Vorteil
Bescheinigung § 23,22,21
Berufserfahrung in der Mess-Steuer-Regeltechnik
Führerschein B
Eigenes Werkzeug

Starame sa o komunikaciu s objednavatelom a vystupujeme ako kontaktna osoba pre klienta.

Ponukame:
Pracu na roznych projektoch
Dobre pracovne prostredie
Dlhodobu spolupracu
Dobre platove podmienky od 11,-- do 14,-- eur na hodinu
Zabezpecenie ubytovania
Viac informacii na internetovej stranke www.consilatio.net alebo na telefonnom cisle 02/20510383

Wir kümmern uns um die Kommunikation mit dem Auftraggeber und treten als Ansprechpartner dem Kunden gegenüber auf.

Wir bieten:
Einsatz in mehreren bestehenden Projekten
Ein gutes Betriebsklima
Langfristige Zusammenarbeit
Gute Bezahlung zwischen 11-14,-- Euro pro Stunde
Gewährleistung der Unterkunft
Mehr Informationen an der Webseite www.consilatio.net oder an der Telefonnummer 02/20510383

Zivotopis, fotku, kopiu zivnostenskeho opravnenia a referencie od doterajsich klientov poslat

Lebenslauf, Foto, Kopie des Gewerbescheins und Referenz von den jeweiligen Kunden schicken

Kontaktperson/kontaktna osoba: Jana Jandová
email: [email protected]; Tel: +421 2 205 10 383

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Bauprojekte in Österreich besonders in Wien und Umgebung

Stavebne projekty v Rakusku najmä vo Viedni a okoli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo - elektroinstalacie, elektromechanika, mechatronika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostne predpoklady:

Samostatnost a efektivna organizacia pracovneho casu
Presnost a spolahlivost
Solidne vystupovanie
Vysoka orientacia na klienta aj v stresovych situaciach
Dobre znalosti nemciny

Persönlichkeit:

Selbständiges und genaues Arbeiten (Zeitmanagement)
Pünktlichkeit und Zuverlässigkeit
Solides Auftreten
Hohe Kundenorientierung auch in stressigen Situationen
Sehr gute Deutschkenntnisse

Consilatio CARE sa zaoberá sprostredkovaním práce pre zdravotnícky personál ,opatrovateľov/ky a zdravotné sestry/asistentov do Rakúska. Opatrovatelia/ky vykonávajú prácu formou 24-hodinovej starostlivosti o starších alebo imobilných klientov prostredníctvom rakúskej živnosti, a to buď priamo v domácnosti klientov alebo v domovoch dôchodcov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2515727  Dátum zverejnenia: 23.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11.00 - 14.00 EUR/hodina, živnostenský list