Obchodný zástupca / Projektový manažér - Regálové systémy a komplexné riešenia internej logistiky

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za predaj a realizáciu regálových systémov, manipulačnej techniky určenej do úzkych uličiek a komplexných riešení logistických systémov v pridelenom regióne (NR, TN, ZA).

- Komplexná starostlivosť (udržuje a rozvíja obchodné vzťahy) o jestvujúcich a perspektívnych zákazníkov v pridelenom regióne s cieľom identifikovať obchodné príležitosti a získať nové objednávky.
- Analýza potrieb zákazníkov, odborné poradenstvo v oblasti vnútropodnikovej logistiky, návrh najvhodnejšieho riešenia, príprava a prezentácia ponúk aj kalkulácií
- Vytváranie projektovej dokumentácie v AUTOCAD-e
- Vedenie obch. rokovaní o komerčných podmienkach kontraktov
- Zodpovedá za plnenie plánu tržieb a dosahovanie plánovaného zisku
- Zodpovedá za profesionálnu realizáciu získaných projektov s dôrazom na dodržanie dohodnutých termínov a kalkulovaných nákladov
- Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci celej firmy, najme s odd. predaja sériových vozíkov (výmena informácií o trhu a koordinácii obchodných aktivít), so servisných oddelením (uzatváranie servisných zmlúv)
- Zodpovedá za produktový manažment pridelených produktových skupín (spolupracuje pri uvádzaní nových produktov na trh, podieľa sa na marketingových aktivitách, sleduje aktivity konkurencie, oboznamuje sa s produktmi a riešeniami, ktoré ponúka konkurencia, informuje kolegov)
- Vytvára a priebežne aktualizuje databázu stálych a potenciálnych zákazníkov v danom teritóriu alebo oblasti
- Môže riešiť špecifické úlohy a projekty podľa aktuálnej potreby spoločnosti

- Práca v poprednej nadnárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom segmente
- Profesionálne pracovné prostredie, možnosť odborného rastu
- Motivujúce podmienky adekvátne pozícii (služobné motorové vozidlo, mobil)

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu, pričom ako predmet uveďte názov pozície.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zachádzať dôverne.
V prípade otázok prosím kontaktujte priamo Miriam Balzamovú.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je významná nadnárodná spoločnosť, ktorá je popredným dodávateľom manipulačnej techniky, regálových systémov a komplexných riešení pre internú logistiku. Pre zabezpečenie profesionálneho predaja a realizácie regálových systémov hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca / Projektový manažér.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie:
- SŠ / VŠ – najlepšie technického (strojárske, elektrotechnické, stavebné) príp. ekonomického zamerania.

Odborné znalosti:
- Min. 3-ročná prax v oblasti predaja projektových riešení, technických strojov a zariadení (nie FMCG).
- Kreslenie v AUTOCAD v 2D, MS Office (Word, Excel, Powerpoint,Outlook), MS Windows
- Prax v oblasti predaja regálových systémov výhodou.

Osobnostné predpoklady:
- analytické schopnosti, technické myslenie, schopnosť navrhovať komplexné riešenia,
- schopnosť predávať prémiové produkty, služby a riešenia
- vedieť prezentovať pridanú hodnotu prémiových produktov a riešení pre zákazníka,
- reprezentatívne vystupovanie,
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- tímový hráč,
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- schopnosť identifikovať sa s nemeckou firemnou kultúrou, chuť pracovať, chuť vzdelávať sa.

Jazykové znalosti:
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Zákl. požiadavka: :
- VP skupina „B“ aktívne (s udaním počtu najazdených km)

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1889869  Dátum zverejnenia: 6.10.2014