Technical Sales Representative (m/w) - Priemyselné armatúry (oblasť Praha)

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Strategické a dôsledné spracovanie a prieskum trhu
- Samostatná starostlivosť o predajnú oblasť (predovšetkým Bohemia vrátane Prahy)
- Starostlivosť o stálych a akvizícia nových klientov a zákazníkov
- Prezentácia produktu
- Tvorba ponúk a prejednávanie podmienok, termínov atď.
- Zabezpečiť riadne spracovanie objednávky, resp. zákazky
- Nepretržité pozorovanie a monitorovanie trhu a konkurencie
- Koordinácia aktivít s ďalšími oblasťami produktu
- Realizácia predaja podporujúcich opatrení; účasť na veľtrhoch atď.
- Zodpovednosť odbytu tovaru pre vlastnú predajnú oblasť (vrátane tvorby budgetu)

- Spolupráca v dynamickej a medzinárodnej spoločnosti s rozsiahlou oblasťou pôsobnosti
- Veľmi dobré pracovné prostredie
- Atraktívne, s výkonom súvisiace platové ohodnotenie a firemné automobilové vozidlo aj na súkromné účely

Váš životopis nám zasielajte prosím, pokiaľ je to možné, spolu s Vašou fotografiou.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zachádzať dôverne.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je veľmi úspešná, medzinárodná spoločnosť, ktorá pre priemysel dodáva primárne priemyselné armatúry. Pre lokalitu v blízkosti Prahy hľadáme vhodného kandidáta/-tku na pozíciu Technical Sales Representative.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Ukončené technické vzdelanie, najlepšie v oblasti strojárstvo
- Viacročná skúsenosť v predaji priemyselných armatúr alebo v príbuznej oblasti (pumpy, pohonová technika)
- Dobrá znalosť anglického jazyka je nutná, znalosť nemeckého jazyka je výhodou, nie však podmienkou
- Dobré základné ekonomické znalosti v oblasti predaja
- Veľmi dobré znalosti trhu (priemysel, zariadenia, strojárstvo, atď.) pokiaľ možno s príslušnými kontaktmi s klientmi a zákazníkmi
- Vyhranená osobnosť pre nadväzovanie kontaktov, priateľské a kompetentné vystupovanie s vysokou orientáciou na zákazníka
- Tímový hráč
- Ochota častého cestovania v rámci Českej republiky (počas zaškolenia aj do Rakúska, resp. k dodávateľom v iných krajinách). Cestovanie tvorí približne 80% činnosti.
- Bydlisko v rámci Prahy, resp. ochota presťahovať sa do tejto oblasti

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1853240  Dátum zverejnenia: 2.9.2014