Vedenie projektov a podpora pre obchodné oddelenie

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca na rôznych projektoch (napr. príprava investícií, účasť na tendroch, kalkulácia zákaziek a nákladov, riešenie jednoduchých právnych záležitostí atď.)
- Podpora obchodných zástupcov a key account manažérov
- Tvorba prezentácií, obstarávanie reklamných a informačných materiálov
- Fakturácia
- Reporting (napr. obchodné štatistiky)
- Korešpondencia

- Príležitosť dlhodobej spolupráce v dynamickej a expanzívnej spoločnosti s veľmi dobrým platovým ohodnotením a atraktívnymi možnosťami ďalšieho vzdelávania

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je medzinárodne úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania služieb a v rámci regiónu CEE patrí k lídrom na trhu. V súčasnosti hľadáme pre nášho klienta angažovaného/-nú zamestnanca/-kyňu pre vedenie projektov a podporu obchodného oddelenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Ukončené ekonomické vzdelanie (uprednostnení budú absolventi univerzitného vzdelania v odbore podnikové hospodárstvo) alebo právne vzdelanie
- Prax na pozícii Asistent/-tka, resp. v administratíve, pokiaľ možno v medzinárodnej spoločnosti
- Veľmi dobré komunikačné a tímové schopnosti
- Pozitívny vzťah k číslam
- Vysoké pracovné nasadenie a absolútna serióznosť
- Dobrá znalosť nemeckého jazyka
- Veľmi dobré znalosti balíka MS-Office (predovšetkým MS Word a MS Excel)

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1806169  Dátum zverejnenia: 18.7.2014