Vodič CE (krátke trasy max. do 150 km), nemecká prac.zmluva

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D-89079 Ulm, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú firmu zaoberajúcou sa odpadovým hospodárstvom hľadáme vodičov skupiny C+E:
* jazdia sa denné, krátke trasy Ulm a okolie (max. do 150 km)
* skriňa, kontajnerová súprava
* tovar: "Sperrmüll", elektronický odpad, fólie, styropor, papier, stavebný odpad...
* pracovná doba: PO-PIA, od 05:40 do 15:00 hod., resp. do 17:00 hod.

* Plat od 1.500 EUR v čistom (!) na mesiac inkl. diét a príplatkov
* príspevok na cestovné
* nemecká pracovná zmluva
* dovolenka 28 dní
* ubytovanie v penzióne; zabezpečí zamestnávateľ, hradí si ho zamestnanec
* sprostredkovanie bez poplatkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis a kópiu VP, KKV a KV zasielajte na náš e-mail.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Medzinárodná firma zaoberajúca sa odpadovým hospodárstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký jazyk - lepšie základy, resp. mierne pokročilý (A2- B1)
* fyzicky fit
* spoľahlivosť

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými a rakúskymi špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké resp. na rakúske pracovné zmluvy.

NOVINKA: Práca pre vodičov aj bez znalosti jazyka ! Sledujte naše inzeráty!

V prípade sprostredkovania práce vodičom bez znalosti cudzích jazykov dávame zahraničnému zamestnávateľovi k dispozícii nášho dispečera (Connecta) , ktorý kompletne zabezpečuje komunikáciu pri vyťažovaní kamióna medzi zahraničným zamestnávateľom a slovenským, resp. českým vodičom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Legionárska 35
911 01 Trenčín

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820207   Dátum zverejnenia: 21.11.2016