Majster/ Majsterka výroby

CONFED SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hadovská cesta 4175, Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacDohodou v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
Kontrolovanie a evidovanie dochádzky
Zodpovednosť za prácu na zmene, rozdelenie zodpovedností a ľudí podľa plánu výroby
Zabezpečovanie správnej výrobnej činnosti v súlade s plánom a technicko-technologickou dokumentáciou
Podieľanie sa na trénovaní a hodnotení zamestnancov
Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci
Spolupráca s inými oddeleniami na koordinácii a riešení úloh
Odovzdávanie informácií medzi jednotlivými zmenami a oddeleniami, pravidelné reportovanie

Príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
Stravné na dobíjacie karty
Zmluva priamo v spoločnosti
Mikuláš
vianočná party
Preplácanie cestovného do určitých kilometrov (aj pre komárňanov)
Preplatenie rekreačného pre zamestnancov zamestnaných viac ako 24 mesiacov
Príspevok pri narodení dieťaťa
Možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Confed Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Holandskej firmy Confed Wiring & Assembly BV zastúpenej na Slovensku v Komárne od roku 2009. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba káblových zväzkov pre priemyselné použitie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2258056  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacDohodou v závislosti od skúsenosti