Kuchár na luxusné lode

CONCORDIA Agency s.r.o.

výletná loď na riekach v Európe, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Srbsko
Termín nástupu
31.08.2017
1500-2500 eur brutto / mesiac plus sprepitné 700-1000 eur/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na luxusnej výletnej lodi v kolektíve 10-12 kuchárov. Podľa vašich skúseností a vedomostí je možnosť zaradenia na danú pozíciu kuchára. Ak máte skúseností z vyšších pozícii ako je sous chef a executive chef môže vám byť ponúknutá vyššia pozícia, ak máte skúsenosti v teplej, studenej alebo sladkej kuchyni, môže vám byť ponúknutá pozícia podľa doterajších skúseností. Kolektív je medzinárodný, potrebné je vychádzať s inými národnosťami.

Bonus po ukončení sezóny.
Práca v rámci rotácii, práca 6 týždňov a 2 týždne voľna, kedy zamestnanec ide domov z lode.
Vysoké sprepitné vo výške 500-1000 Eur / mesačne (aj pre kuchárov rovnakým dielom delené).
Zabezpečená strava, bývanie a preplácaná letenka pri nástupe aj vylodení.
Uniforma.
Možnosť výletov s pasažiermi.
Internet na lodi pre zamestnancov, aby mohli byť v kontakte s rodinou.

Potrebné zaslať svoj životopis s fotografiou a motivačným listom. Odpoveď vám zašleme do 48 hodín. Ak by ste nedostali odpoveď kontaktujte nás prosím na uvedené telefónne číslo. O ďalšom procese vás budeme informovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš dlhoročný partner pôsobiaci celosvetovo prevádzkovaním luxusných lodí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebná je prax kuchára, očakáva sa, že ak kuchár nemá skúsenosti s varením na vyššej úrovni, bude mať schopnosť sa rýchlo učiť a snahu napredovať. Keďže ide o prácu v kolektíve, je nevyhnutné priateľské vystupovanie, nekonfliktnosť a schopnosť pracovať pod tlakom.

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3158664  Dátum zverejnenia: 13.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-2500 eur brutto / mesiac plus sprepitné 700-1000 eur/ mesiac