Kuchár, Cook, Koch - práca v zahraničí a na výletných lodiach

CONCORDIA Agency s.r.o.

Dunaj, Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Švajčiarsko, Španielsko, Grécko, Holandsko, Dánsko, USA, Nórsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
15.06.2015
1300 - 3500 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + delené sprepitné + letenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o prácu v zahraničí a na výletných lodiach ktoré sa plavia nie len v Európe. V prípade, že máte radi dobrodružstvá ponúkame Vám prácu na zaoceánskych lodiach, ktoré sa plavia okolo sveta. Obsadzujú sa rôzne pozície od Commis de Cuisine, Demi Chef de Parier, Chef de Partie, Executive Chef

- práca v mladom zahraničnom kolektíve,
- možnosť kariérneho rastu,
- všade uznávané referencie,
- možnosť poznania iných krajín,
- každý deň iná destinácia

Potrebná je registrácia kde budeme od Vás žiadať vyplniť prihlášku a absolvovanie vstupného pohovoru.
Náklady za sprostredkovanie sú hradené zamestnávateľom a pre uchádzačov ZDARMA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naša agentúra spolupracuje len s overenými zamestnávateľmi, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov ako napríklad Viking River Cruises, Aida a niekoľko ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Spoločné stravovanie, Gastronómia, Hotelové služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Vyžaduje sa predovšetkým chuť pracovať a schopnosť pracovať pod tlakom a silná orientácia na hosťa.
Znalosť NJ alebo AJ a prax je podmienkou.

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2097785  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 3500 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + delené sprepitné + letenka