Kuchár, Cook, Koch - Práca na riečnych a zaoceánskych lodiach

CONCORDIA Agency s.r.o.

Európa, Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Grécko, Holandsko, Dánsko, Rusko, USA, Nórsko, Rumunsko, Luxembursko, Švédsko, Island, Malta, Chorvátsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
15.03.2014
1500 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + sprepitné + cestovne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o prácu na riečnych a zaoceánskych lodiach, ktorými hostia navštevujú rôzne destinácie, alebo sa plavia okolo sveta.
Obsadzujú sa pozície, Kuchár, Pomocný kuchár, Chef de Partie, Sous Chef, Executive Chef, Commi de Cuisine, Utility, Dishwasher a pod.

- výhodné pracovné zmluvy
- komfortné ubytovanie a prostredie nie len pre hostí ale aj pre zamestnancov
- spoločnosť zabezpečuje letenku k nalodeniu alebo prepláca cestovné náklady
- možný kariérny postup
- odvádzané sociálne, zdravotné, penzijné

V týchto týždňoch prebiehajú rôzne výberové konania v záujme obsadiť rôzne pracovné miesta na riečnych a taktiež zaoceánskych výletných lodiach, ktoré sa plavia nielen v Európe ale taktiež po celom svete.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naša spoločnosť spolupracuje len s overenými partnermi a spoločnosťami, ktoré majú dlhoročnú tradíciu v prevádzkovaní výletných lodí, čo z nich robí spoľahlivých a stabilných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastrońomia, Spoločné stravovanie, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- vyžaduje sa predošlá prax a skúsenosti s pozíciou o ktorú sa uchádzate
- flexibilita, ústretovosť
- orientácia na hosťa
- schopnosť pracovať pod tlakom
- príjemné vystupovanie
- sebaovládanie

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1367825  Dátum zverejnenia: 27.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + sprepitné + cestovne