Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo CONCEPT CLINIC

Upratovačka

CONCEPT CLINIC

Miesto práce
Zuckermandel, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 950 EUR/mesiacPonúknutá mzda je od 950 - 1100 Eur, v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Upratovanie a dezinfekcia všetkých priestorov kliniky v súlade s platným dezinfekčným plánom kliniky (ambulancie, kozmetické kóje, toalety, chodby a spoločné priestory)
  • Upratovanie a dezinfekcia operačnej sály počas operačných dní
  • Starostlivosť o zverené predmety (upratovacie prostriedky a pod.)
  • Aktívna spolupráca so všetkými oddeleniami a zamestnancami kliniky

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranná úprava a dezinfekcia priestorov kliniky
  • Upratovanie a dezinfekcia operačného traktu počas operačných dní

Pracovná doba:

  • Flexibilná pracovná doba podľa vopred stanoveného harmonogramu a potrieb kliniky

Ďalšie príklady typickej náplne práce:

  • Čistenie a upratovanie priestorov podľa stanoveného harmonogramu
  • Pravidelné odstraňovanie odpadkov (triedený zber odpadu), zabezpečenie odvozu nebezpečného odpadu
  • Zodpovednosť za čistotu a bezpečnosť pracovného prostredia
  • Starostlivosť o zverené predmety, kontrola dostupnosti čistiaceho materiálu, príprava podkladov pre objednávky
  • Komunikácia s kolegami a nadriadenými ohľadom možných problémov a návrhov na zlepšenie

Ponúkame Vám profesionálne a príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- zaujímavú a perspektívnu prácu a garantovanú dlhodobú spoluprácu
- priateľský pracovný kolektív
- zamestnanecké zľavy

Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti clamoris, s.r.o. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 428/2002 Z. z.“) počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s upratovaním v zdravotníckom zariadení je výhodou

  • Zodpovednosť
  • Pracovitosť
  • Pozitívny prístup k práci
  • Tímová spolupráca
  • Zmysel pre detail
  • Úprimnosť, spoľahlivosť a lojalita
  • Flexibilita
  • Vzdelanie: Nie je požadované
  • Hard skills: Skúsenosti s upratovaním v zdravotníckom zariadení
  • Soft skills: Komunikácia, organizácia, adaptabilita

Spoločnosť CONCEPT CLINIC je klinika všeobecnej a estetickej medicíny. Je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby, najmodernejšie vybavenie a holistický prístup erudovaných lekárov špecialistov a terapeutov krásy tváre aj tela. Luxusné priestory kliniky sa nachádzajú v novovybudovanej štvrti Zuckermandel v centre Bratislavy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Magdaléna Dostálová Mitická
E-mail: poslať životopis
ID: 4805003  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac