Adminstratívny pracovník - asistent (Ref. č.: CON2017_06_ASISTENT)

CONCEPT Architects s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská č.2 , Komárno / Kudláková 7 , Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600- 700,-Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu do nášo tímu ktorá/ktorý dbá na chod kancelárií / v Bratislave a v Komárne /, vedenie všetkých personálnych potrieb majiteľa spoločnosti, kontrolovanie a organizovanie firemnej agendy spoločností, kontrola prípravy dokladov pre účtovníctvo od admin. pracovníčky, zabezpečenie chodu kancelárie, vybavovanie a organizovanie, personálna agenda, manažovanie stretnutí a koordinácia projektov - nie je potrebná technická zručnosť stavebných projektov k nastúpení do práce. Potrebujem aby všetky problematiky prebrala/prebral osoba, aby sme sa mohli sústrediť so všetkých síl na architektonickú tvorbu stavieb. Ak má znalosti v marketingu bude len prínosom....Potrebná je precízny prístup k dokladom a k vedením agendy spoločnosti v personalistike.

Podľa spoločnej dohody po postupom času....

Prosím o poslanie životopisov ktoré naozaj spĺňajú všetky potrebné požiadavky uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Word - expert
POHODA - základy
CENKROS plus - základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitosť, emocionálna stabilita, otvorenosť voči novej skúsenosti, kvalitné a profesionálne komunikačné schopnosti, pružnosť a efekívnosť pri riešení probelmatických situácií, samostatnosť

Architektúra, interiéry, design - komplexné riešenie stavieb a interiérov, projkečná a stavebná činnosť

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Komárňanská č.2
94501 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch. Peter Kopják
Tel.: +421 905 461 097
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2536369   Dátum zverejnenia: 17.6.2017