IT servisný technik / obchodník

CONA, s.r.o.

Miesto práce
Hutnícka 22, Košice
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis a predaj IT
správa siete a PC techniky u klientov
zásahy na výpočtovej technike u zákazníka
kompletizácia a inštalácia počítačov, upgrade počítačov
opravy počítačov, opravy periférií, inštalácie periférií a ich údržba
inštalácia káblových rozvodov počítačových sietí
inštalácia aktívnych a pasívnych prvkov počítačových sietí
inštalácia a konfigurácia software na PC
inštalácia a konfigurácia serverov
správa Linux serverov
poradenstvo zákazníkom
školenia zákazníkov
zvyšovanie kvalifikácie účasťou na školeniach a seminároch

stabilné zamestnanie
mobil
auto
odborný rast
motivujúce platové ohodnotenie
práca s modernými informačnými technológiami

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného, samostatného kandidáta so skúsenosťami v obore, komunikačnými schopnosťami, príjemným vystupovaním a zmyslom pre obchod. Vítané sú rádioamatérske zručnosti.

Vyvíjame a predávame špecializovaný informačný systém CONAPAT pre zdravotníctvo a CONABUS pre dopravu. Spravujeme IT systémy firmám na zmluvnom základe, od ich budovania po pravidelnú údržbu a zveľaďovanie. Predávame a vykonávame servis počítačov, notebookov a ich periférií. Inštalujeme počítačové siete vrátane kabeláží. Ďalej poskytujeme služby v oblasti internetu, inštaláciu a správu Linux serverov, registráciu domén, web hosting a správu VPN sietí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 210839  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€